Zebra PWR-BGA12V50W0WW power adapter/inverter Indoor Black
Login for pricing
In Stock
453 available
  • 100-240 VAC
  • 12VDC
  • 4.16A
Add to Compare
SKU #: PWR-BGA12V50W0WW
EAN #: 0644728018536
UNSPSC #: 39121006
More Information
Purpose Battery charger
Power supply type Indoor
SKU PWR-BGA12V50W0WW
EAN 0644728018536
Manufacturer Zebra
Availability In Stock
Features
Input current4.16 A
Input voltage100-240 V
Output voltage12 V
Power supply typeIndoor
PurposeBattery charger
Product colourBlack
Power
Input current4.16 A
Input voltage100-240 V
Output voltage12 V
Performance
Design
Product colourBlack
Logistics data
Harmonized System (HS) code85044095
Country specific AC grounded line cord
Features
Input current4.16 A
Output voltage12 V
Power
Input current4.16 A
Output voltage12 V