This site uses cookies and other tracking technologies to assist with navigation and your ability to provide feedback, analyse your use of our site and services and assist with our promotional and marketing efforts. You can read more about this in our Privacy Policy.
Barco R8788649K TV mount accessory
In Stock
1 available
- ClickShare TV mount
SKU #: R8788649K
EAN #: 5415334049222
UNSPSC #: 45111809
| Product colour | Black |
|---|---|
| Mounting type | Floor-to-wall |
| SKU | R8788649K |
| EAN | 5415334049222 |
| Manufacturer | Barco |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Videobar mount |
| Product colour | Black |
| Compatibility | ClickShare Bar Core, ClickShare Bar Pro, ClickShare C-10, ClickShare C-5, ClickShare CX-20, ClickShare CX-30 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Depth | 100 mm |
| Height | 510 mm |
| Weight | 1.2 kg |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 1.75 kg |
| Features | |
|---|---|
| Type | Mounts |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Videobar mount |
| Product colour | Black |
| Compatibility | ClickShare Bar Core, ClickShare Bar Pro, ClickShare C-10, ClickShare C-5, ClickShare CX-20, ClickShare CX-30 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Depth | 100 mm |
| Height | 510 mm |
| Weight | 1.2 kg |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 1.75 kg |
You may also be interested in
| Product |
Barco R8788649K TV mount accessory
Login for pricing
|
Neomounts ADM-875BL2 Dual screen adapt...
Login for pricing
|
Neomounts AV60-500BL Videobar and lapt...
Login for pricing
|
Neomounts AV80-500BL Videobar floor st...
Login for pricing
|
Neomounts AFP-875BL Floor plate - bolt...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R8788649K
|
ADM-875BL2
|
AV60-500BL
|
AV80-500BL
|
AFP-875BL
|
| Manufacturer |
Barco
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
| Type |
N/A
|
Mounting bar
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Product type |
Videobar mount
|
N/A
|
Videobar mount
|
Videobar mount
|
Floor plate
|




