This site uses cookies and other tracking technologies to assist with navigation and your ability to provide feedback, analyse your use of our site and services and assist with our promotional and marketing efforts. You can read more about this in our Privacy Policy.
Doro 8879 mobile phone case 10.2 cm (4") Wallet case Dark Grey
xOut of Stock
Contact your account manager
- Doro 8879
- Wallet case
- Sony Ericsson
- L10/X10/E10
- 10.2 cm (4")
SKU #: 8879
EAN #: 7322460088798
| SKU | 8879 |
|---|---|
| EAN | 7322460088798 |
| Manufacturer | Doro |
| Availability | Out of Stock |
| Design | |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Silicone |
| Technical details | |
| Case type | Wallet case |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Product colour | Dark Grey |
| Material | Silicone |
| Brand compatibility | Sony Ericsson |
| Compatibility | L10/X10/E10 |
| Maximum screen size | 10.2 cm (4") |
| Built-in battery | No |
| Features | |
| Case type | Wallet case |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Product colour | Dark Grey |
| Material | Silicone |
| Brand compatibility | Sony Ericsson |
| Compatibility | L10/X10/E10 |
| Maximum screen size | 10.2 cm (4") |
| Built-in battery | No |
| Battery | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Doro 8879. Case type: Wallet case, Brand compatibility: Sony Ericsson, Compatibility: L10/X10/E10, Maximum screen size: 10.2 cm (4"), Surface coloration: Monochromatic, Product colour: Dark Grey
| Design | |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Silicone |
| Technical details | |
| Case type | Wallet case |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Product colour | Dark Grey |
| Material | Silicone |
| Brand compatibility | Sony Ericsson |
| Compatibility | L10/X10/E10 |
| Maximum screen size | 10.2 cm (4") |
| Built-in battery | No |
| Features | |
| Case type | Wallet case |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Product colour | Dark Grey |
| Material | Silicone |
| Brand compatibility | Sony Ericsson |
| Compatibility | L10/X10/E10 |
| Maximum screen size | 10.2 cm (4") |
| Built-in battery | No |
| Battery | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |