This site uses cookies and other tracking technologies to assist with navigation and your ability to provide feedback, analyse your use of our site and services and assist with our promotional and marketing efforts. You can read more about this in our Privacy Policy.
HP Poly USB 2.0 Cable (5M)
In Stock
7 available
- HP Poly USB 2.0 Cable (5M)
- China
- 190 mm
- 210 mm
- 55 mm
SKU #: 2457-85517-001
EAN #: 0197497663464
UNSPSC #: 45111900
| SKU | 2457-85517-001 |
|---|---|
| EAN | 0197497663464 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
HP Poly USB 2.0 Cable (5M). Country of origin: China. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
Popular
HP Poly USB 2.0 Cable (5M)
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra PanaCast 50 Screen Mount
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra PanaCast 50 Remote - Black
Login for pricing
|
Recommended
Logitech - Mounting kit (2 swing arms)...
Login for pricing
|
Cisco CS-CPRO-RACKEARS= video conferen...
Login for pricing
|
New
Poly Studio G62 Plate Mount Wall mount...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2457-85517-001
|
14207-72
|
8220-209
|
952-000248
|
CS-CPRO-RACKEARS=
|
A02FDAA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Logitech
|
Cisco
|
HP Poly
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Black
|
Graphite
|
Grey
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Table mount
|
Remote control
|
Mounting Kit
|
Wall mount
|
Wall mount
|




