This site uses cookies and other tracking technologies to assist with navigation and your ability to provide feedback, analyse your use of our site and services and assist with our promotional and marketing efforts. You can read more about this in our Privacy Policy.
Epson Transparency unit
xOut of Stock
Contact your account manager
- Transparency unit
SKU #: B12B819221
EAN #: 8715946616520
UNSPSC #: 44103116
| SKU | B12B819221 |
|---|---|
| EAN | 8715946616520 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | Expression 12000XL |
| Country of origin | Japan |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 230 mm |
| Package depth | 770 mm |
| Package height | 615 mm |
| Package weight | 10.14 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | Expression 12000XL |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | Expression 12000XL |
| Country of origin | Japan |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 230 mm |
| Package depth | 770 mm |
| Package height | 615 mm |
| Package weight | 10.14 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | Expression 12000XL |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |