This site uses cookies and other tracking technologies to assist with navigation and your ability to provide feedback, analyse your use of our site and services and assist with our promotional and marketing efforts. You can read more about this in our Privacy Policy.
HPE Aruba Networking CX 10040 3000W Back-to-Front C20 AC Power Supply Unit
xOut of Stock
Contact your account manager
- Aruba Networking CX 10040 3000W Back-to-Front C20 AC Power Supply Unit
SKU #: S4R53A
EAN #: 0190017754024
UNSPSC #: 39121004
| SKU | S4R53A |
|---|---|
| EAN | 0190017754024 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
| Power | |
|---|---|
| Total power | 3000 W |
| Performance | |
|---|---|
| Purpose | Access switch |
| Weight & dimensions | |
| Width | 329.9 mm |
| Depth | 496.1 mm |
| Height | 206 mm |
| Weight | 2.8 kg |
.
| Power | |
|---|---|
| Total power | 3000 W |
| Performance | |
|---|---|
| Purpose | Access switch |
| Weight & dimensions | |
| Width | 329.9 mm |
| Depth | 496.1 mm |
| Height | 206 mm |
| Weight | 2.8 kg |