This site uses cookies and other tracking technologies to assist with navigation and your ability to provide feedback, analyse your use of our site and services and assist with our promotional and marketing efforts. You can read more about this in our Privacy Policy.
Vertiv VMBC-20KIRT4U maintenance bypass panel (MBP) 230 - 400 V Black 20000 A
xOut of Stock
Contact your account manager
- 20KVA I 230V - Maintenance Bypass Cabinet
SKU #: VMBC-20KIRT4U
EAN #: 0767041034028
| SKU | VMBC-20KIRT4U |
|---|---|
| EAN | 0767041034028 |
| Manufacturer | Vertiv |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Housing colour | Black |
| Rack capacity | 4U |
| Power | |
|---|---|
| Maximum current | 20000 A |
| Operation voltage range | 230 - 400 V |
| Features | |
|---|---|
| Housing colour | Black |
| Rack capacity | 4U |
| Power | |
|---|---|
| Maximum current | 20000 A |
| Operation voltage range | 230 - 400 V |